Teyzemi götten siktim

Merhaba teyzemle olan alevli aşkımızdan size bahsedeceğim. Teyzem evli, 2 çocuğu olan bir kadın fakat bana 5 yıldır öyle bir yazıyor ki her defasında anlıyorum o da bana vermek istiyor. Neyse, şimdi size bu muhteşem sikiş hikayemden bahsedeceğim.

Bir gün kuzenlerim okuldayken evimin anahtarı yoktu ve teyzeme gittim. Kafam hafif güzeldi, onda otururken baktım ki etek giymiş, güzel kalçasını sallaya sallaya dolanıyor. Benim yarak hemen kalktı tabii. Her neyse, bu geldi yanıma oturdu ve ayaklarını bacaklarıma sürtmeye başladı. Kuzenlerin ne zaman geleceğini sordum ve 2 saatleri var dedi. Bu 2 saati fırsata çevirmek için hamle yapmam gerektiğini düşündüm. O bacaklarımı okşarken, ben de onun pürüzsüz ve muhteşem bacaklarını ellemeye başladım. O da bu durumdan rahatsız olmadı ve bacağıyla bacaklarıma değme baskısını arttırdı. Daha sonra yarağımın kalktığını fark etti ve gülümseyip onu eline aldı. Pantolonumun fermuarını açtı ve oradan başını çıkartıp okşamaya başladı. Dayanamayıp saçından tuttum ve önümde eğip ağzına vermeye başladım. Bana 15 dakika kadar güzelce sakso çektikten sonra yatak odasına gittik. Gitmeden önce de koridorda bir güzel buna yasladım. O da kapıyı kilitledi ve odaya gittiğimiz anda beni çırılçıplak soyup gırtlağına kadar sikimi almaya devam etti. O kadar güzel emiyordu ki ağzına boşalmamak olanaksızdı. Ben de onun o güzel daracık amcığını sikmek için sabırsızlanıyordum. Sikimi emerken 69 yapma kararı aldık ve hemen amcığını ağzıma alıp iyice sulandırdım. Daha sonrasında kucağıma oturdu ve hoplaya hoplaya siktirdi kendini. Bir güzel o pozisyonda sikerken bu boşaldı. Sıra bendeydi ve hemen domalttım güzel teyzemi.

Buna amdan koymaya bir başladım ki o kadar hızlı ve süratli sikiyordum ki anırıyordu! Dayanamadım ve göt deliğini parmaklamaya başladım. Biraz göt deliği yumuşadıktan sonra komodinde duran kremi aldım ve bunun göt deliğine yedirdim. Daha sonra götüne soktum ve karşı gelmeden bunu bir güzel götten siktim. Boşalmaya yakın çıkartmadım ve hepsini götüne boşaldım. Şimdilerde whatsapp üzerinden hep haberleşiyoruz ev boşken çağırıyor ve onu sikiyorum.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir